HILL'S Prescription Diet Kidney Care Canine k/d - suché krmivo pre psov - 12 kg
Kód: DLZHLSKSP0005Podrobný popis
HILL'S Prescription Diet Kidney Care Canine k/d - suché krmivo pre psov - 12 kg| Vek domáceho zvieraťa | Senior, Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Zlyhanie obličiek |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín A, vitamín C, vitamín E |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Séria | Hill's Prescription Diet |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
| Obsah tuku | 20,5% |
| Proteíny | 13,9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 052742918204 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior, Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Zlyhanie obličiek |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín A, vitamín C, vitamín E |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo, Suché krmivo |
| Séria: | Hill's Prescription Diet |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
| Obsah tuku: | 20,5% |
| Proteíny: | 13,9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
