HILL'S Science Plan Canine Adult Chicken - vlhké krmivo pre psov - 370 g
Kód: DLPHLSKAS0008Podrobný popis
HILL'S Science Plan Canine Adult Chicken - vlhké krmivo pre psov - 370 g| Vhodné pre | Pes |
| Bez gluténu | Nie |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Objem na jednu porciu | 370 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre psa |
| Žiadne umelé prísady | Áno |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Séria | Hill's Science Plan |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia | Plechovka |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Hmotnosť | 370 g |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 5,3% |
| Proteíny | 25,6% |
| Obsah tuku | 17,2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 052742050782 |
| Vhodné pre: | Pes |
| Bez gluténu: | Nie |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená, Všetky veľkosti (2 – 80 kg) |
| Objem na jednu porciu: | 370 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre psa |
| Žiadne umelé prísady: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Séria: | Hill's Science Plan |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Hmotnosť: | 370 g |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 5,3% |
| Proteíny: | 25,6% |
| Obsah tuku: | 17,2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
