NATURAL TRAIL Insect Small Breed Hipoalergena dieta Mono - Suha hrana za pse - 2 kg
Kód: DLPNTUKAS0004Podrobný popis
NATURAL TRAIL Insect Small Breed Hipoalergena dieta Mono - Suha hrana za pse - 2 kg| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Neznášanlivosť obilnín, Alergia, Alergia na potraviny |
| Hlavná chuť | Hmyz |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Malé plemená psov, Všetky plemená malých psov |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Forma | Pevné |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Alergia, Podpora trávenia, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | NATURAL TRAIL Monoprotein |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 7,4% |
| Proteíny | 25% |
| Hrubá vláknina | 5,5% |
| Obsah tuku | 11,3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906112480981 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Neznášanlivosť obilnín, Alergia, Alergia na potraviny |
| Hlavná chuť: | Hmyz |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Malé plemená psov, Všetky plemená malých psov |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Forma: | Pevné |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Alergia, Podpora trávenia, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | NATURAL TRAIL Monoprotein |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 7,4% |
| Proteíny: | 25% |
| Hrubá vláknina: | 5,5% |
| Obsah tuku: | 11,3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
