NATURE Grain Free Holistic Lamb Mono - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPNTEKAS0002Podrobný popis
NATURE Grain Free Holistic Lamb Mono - suché krmivo pre psov - 12kg| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Gastrointestinálne problémy, Bez lepku, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie, Správne trávenie, Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok, Ochrana tráviaceho traktu |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Hrubá vláknina | 2,7% |
| Hrubý popol | 8% |
| Proteíny | 28% |
| Obsah tuku | 18% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8437012083899 |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Gastrointestinálne problémy, Bez lepku, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie, Správne trávenie, Alergia na potraviny, Citlivý žalúdok, Ochrana tráviaceho traktu |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 2,7% |
| Hrubý popol: | 8% |
| Proteíny: | 28% |
| Obsah tuku: | 18% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
