NATURE Grain Free Holistic Losos Mono - suha hrana za pse - 2 kg
Kód: DLPNTEKAS0003Podrobný popis
NATURE Grain Free Holistic Losos Mono - suha hrana za pse - 2 kg| Hmotnosť | 2 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Koža a srsť, Alergia na potraviny, Alergia |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Losos |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Alergia, Bez lepku, Monobielkoviny |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Proteíny | 28% |
| Obsah tuku | 18% |
| Hrubá vláknina | 2,75% |
| Hrubý popol | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8437012083929 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Koža a srsť, Alergia na potraviny, Alergia |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Alergia, Bez lepku, Monobielkoviny |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Proteíny: | 28% |
| Obsah tuku: | 18% |
| Hrubá vláknina: | 2,75% |
| Hrubý popol: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
