PAKA ZWIERZAKA Duck with apple M Mono - suché krmivo pre psov - 9kg
Kód: DLPPZWKAS0007Podrobný popis
PAKA ZWIERZAKA Duck with apple M Mono - suché krmivo pre psov - 9kg| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Budovanie svalov, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Psie plemeno | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Bez cukru | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok, Alergia, Alergia na potraviny |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Obsah tuku | 16% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Proteíny | 29% |
| Hrubý popol | 11% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5904806564528 |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Budovanie svalov, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Psie plemeno: | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Bez cukru: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok, Alergia, Alergia na potraviny |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Proteíny: | 29% |
| Hrubý popol: | 11% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
