PUPIL Premium All Breeds Mono Rabbit - suché krmivo pre psov - 8kg
Kód: DLPPP1KAS0006Podrobný popis
PUPIL Premium All Breeds Mono Rabbit - suché krmivo pre psov - 8kg| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Nadváha, Bez obilnín, Budovanie svalov, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku, Podpora imunity, Monobielkoviny |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | PUPIL Premium |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Silná imunita, Zníženie potravinovej intolerancie, Správne trávenie, Koža a srsť |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hmotnosť | 8 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Hlavná chuť | Králik |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 16% |
| Proteíny | 26% |
| Hrubý popol | 6,9% |
| Hrubá vláknina | 3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731523038 |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Nadváha, Bez obilnín, Budovanie svalov, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku, Podpora imunity, Monobielkoviny |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | PUPIL Premium |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Silná imunita, Zníženie potravinovej intolerancie, Správne trávenie, Koža a srsť |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 16% |
| Proteíny: | 26% |
| Hrubý popol: | 6,9% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
