PUPIL Premium Insects Mono - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPPP1KAS0008Podrobný popis
PUPIL Premium Insects Mono - suché krmivo pre psov - 12kg| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Koža a srsť, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia |
| Hlavná chuť | Hmyz |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Bez lepku, Monobielkoviny, Vlasy a pokožka, Podpora trávenia, Alergia, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Séria | PUPIL Premium |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 7,4% |
| Hrubá vláknina | 4,9% |
| Obsah tuku | 12% |
| Proteíny | 25% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906731521850 |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Koža a srsť, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia |
| Hlavná chuť: | Hmyz |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Bez lepku, Monobielkoviny, Vlasy a pokožka, Podpora trávenia, Alergia, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Séria: | PUPIL Premium |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 7,4% |
| Hrubá vláknina: | 4,9% |
| Obsah tuku: | 12% |
| Proteíny: | 25% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
