PURINA Dog Chow Sensitive Salmon - suché krmivo pre psov - 14 + 2,5kg
Kód: DLPPUIKAS0020Podrobný popis
PURINA Dog Chow Sensitive Salmon - suché krmivo pre psov - 14 + 2,5kg| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Nie |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana tráviaceho traktu, Koža a srsť, Alergia na potraviny, Zlepšenie zdravia kože |
| Hmotnosť | 16,5 kg |
| Bez cukru | Áno |
| Séria | PURINA Dog Chow |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hlavná chuť | Losos |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Alergia |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 23% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Obsah tuku | 10% |
| Hrubý popol | 7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8445291655249 |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Nie |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana tráviaceho traktu, Koža a srsť, Alergia na potraviny, Zlepšenie zdravia kože |
| Hmotnosť: | 16,5 kg |
| Bez cukru: | Áno |
| Séria: | PURINA Dog Chow |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Alergia |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 23% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Obsah tuku: | 10% |
| Hrubý popol: | 7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
