RAFI Junior with lamb - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPDNTKAS0018Podrobný popis
RAFI Junior with lamb - suché krmivo pre psov - 3kg| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín, Obdobie rastu, Bez lepku, Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | DOLINA NOTECI Rafi |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 29% |
| Hrubý popol | 7% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah tuku | 19% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902921396352 |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín, Obdobie rastu, Bez lepku, Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | DOLINA NOTECI Rafi |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 29% |
| Hrubý popol: | 7% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Obsah tuku: | 19% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
