RAFI Mini with lamb - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPDNTKAS0019Podrobný popis
RAFI Mini with lamb - suché krmivo pre psov - 3kg| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Séria | DOLINA NOTECI Rafi |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Hrubý popol | 7% |
| Proteíny | 26% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah tuku | 16% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902921396727 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Séria: | DOLINA NOTECI Rafi |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Hrubý popol: | 7% |
| Proteíny: | 26% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Obsah tuku: | 16% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
