RAW PALEO Ultra Mini Puppy Turkey Mono - suha hrana za pasje mladiče - 2 kg
Kód: DLPVEEKAS0013Podrobný popis
RAW PALEO Ultra Mini Puppy Turkey Mono - suha hrana za pasje mladiče - 2 kg| Kategória | Pre psa |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg, Mini 2,5 - 5 kg |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Bez obilnín, Podpora trávenia, Obdobie rastu, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Všetky plemená miniatúrnych psov, Všetky plemená malých psov |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Séria | VETEXPERT Raw Paleo |
| Bez gluténu | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu, Ochrana tráviaceho traktu, Zlepšenie zdravia kože, Zníženie potravinovej intolerancie, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry |
| Hlavná chuť | Morka |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 30% |
| Obsah tuku | 14% |
| Hrubý popol | 9% |
| Hrubá vláknina | 3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902414210929 |
| Kategória: | Pre psa |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg, Mini 2,5 - 5 kg |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Bez obilnín, Podpora trávenia, Obdobie rastu, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Všetky plemená miniatúrnych psov, Všetky plemená malých psov |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Séria: | VETEXPERT Raw Paleo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu, Ochrana tráviaceho traktu, Zlepšenie zdravia kože, Zníženie potravinovej intolerancie, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 30% |
| Obsah tuku: | 14% |
| Hrubý popol: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
