TROVET Hypoallergenic Treat Mono HRT with rabbit - pochúťka pre psa - 250 g
Kód: VETTVTKSP0024Podrobný popis
TROVET Hypoallergenic Treat Mono HRT with rabbit - pochúťka pre psa - 250 g| Bez cukru | Áno |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Bez gluténu | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | balíček |
| Hmotnosť | 250 g |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Chuť krmiva | Zajac |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Hlavná chuť | Králik |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior, Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Vlasy a pokožka, Precitlivenosť na potraviny, Alergia, Bez lepku, Pre seniorov |
| Kategória | Pre psa |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ liečby | Cookies, Hypoalergénne, Výcvik, Funkčné |
| Účinky na zdravie | Liečba alergie, Celkový zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Ensure access to fresh water., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku | 43,9% |
| Proteíny | 44,6% |
| Hrubý popol | 4,6% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8716811030496 |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Bez gluténu: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | balíček |
| Hmotnosť: | 250 g |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Chuť krmiva: | Zajac |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior, Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Vlasy a pokožka, Precitlivenosť na potraviny, Alergia, Bez lepku, Pre seniorov |
| Kategória: | Pre psa |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ liečby: | Cookies, Hypoalergénne, Výcvik, Funkčné |
| Účinky na zdravie: | Liečba alergie, Celkový zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Ensure access to fresh water., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku: | 43,9% |
| Proteíny: | 44,6% |
| Hrubý popol: | 4,6% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
