VERSELE-LAGA Happy life Lamb - suché krmivo pre psov - 12,5kg
Kód: DLPVSLKAS0005Podrobný popis
VERSELE-LAGA Happy life Lamb - suché krmivo pre psov - 12,5kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Bez gluténu | Nie |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Podpora trávenia, Podpora imunity |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Silná imunita |
| Hmotnosť | 12,5 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória | Pre psa |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez cukru | Áno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Proteíny | 25% |
| Obsah tuku | 12% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5410340310960 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Bez gluténu: | Nie |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Podpora trávenia, Podpora imunity |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Všeobecné zdravie, Silná imunita |
| Hmotnosť: | 12,5 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória: | Pre psa |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez cukru: | Áno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Proteíny: | 25% |
| Obsah tuku: | 12% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
