VERSELE-LAGA Happy life Senior Chicken - suché krmivo pre psov - 12,5kg
Kód: DLPVSLKAS0008Podrobný popis
VERSELE-LAGA Happy life Senior Chicken - suché krmivo pre psov - 12,5kg| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Bez lepku, Podpora kĺbov, Všeobecný zdravotný stav, Pre seniorov |
| Hmotnosť | 12,5 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana kĺbov, Správne trávenie, Všeobecné zdravie |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Forma | Pevné |
| Bez gluténu | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Obsah tuku | 9% |
| Proteíny | 23% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5410340312070 |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Bez lepku, Podpora kĺbov, Všeobecný zdravotný stav, Pre seniorov |
| Hmotnosť: | 12,5 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana kĺbov, Správne trávenie, Všeobecné zdravie |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Forma: | Pevné |
| Bez gluténu: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Obsah tuku: | 9% |
| Proteíny: | 23% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
