VETEXPERT Raw Paleo Ultra Medium&Large Adult Beef Mono - suha hrana za pse - 10 kg
Kód: DLPVEEKAS0006Podrobný popis
VETEXPERT Raw Paleo Ultra Medium&Large Adult Beef Mono - suha hrana za pse - 10 kg| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Bez obilnín, Monobielkoviny, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | VETEXPERT Raw Paleo |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zlepšenie zdravia kože, Zníženie potravinovej intolerancie, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Ochrana tráviaceho traktu |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubý popol | 6,5% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Proteíny | 28,5 % |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902414211100 |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Bez obilnín, Monobielkoviny, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | VETEXPERT Raw Paleo |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zlepšenie zdravia kože, Zníženie potravinovej intolerancie, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Ochrana tráviaceho traktu |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubý popol: | 6,5% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Proteíny: | 28,5 % |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
