VETEXPERT Raw Paleo Ultra Medium&Large Puppy Beef Mono - suha hrana za pasje mladiče - 2 kg
Kód: DLPVEEKAS0009Podrobný popis
VETEXPERT Raw Paleo Ultra Medium&Large Puppy Beef Mono - suha hrana za pasje mladiče - 2 kg| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Bez gluténu | Áno |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana tráviaceho traktu, Zníženie potravinovej intolerancie, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Zlepšenie zdravia kože |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Obdobie rastu, Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Bez lepku, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka |
| Kategória | Pre psa |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Séria | VETEXPERT Raw Paleo |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 16,5% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Hrubý popol | 7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902414211070 |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Bez gluténu: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana tráviaceho traktu, Zníženie potravinovej intolerancie, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Zlepšenie zdravia kože |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Obdobie rastu, Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Bez lepku, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka |
| Kategória: | Pre psa |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Séria: | VETEXPERT Raw Paleo |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 16,5% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Hrubý popol: | 7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
