VETEXPERT Raw Paleo Ultra Medium&Large Puppy Turkey Mono - suha hrana za pasje mladiče - 2 kg
Kód: DLPVEEKAS0018Podrobný popis
VETEXPERT Raw Paleo Ultra Medium&Large Puppy Turkey Mono - suha hrana za pasje mladiče - 2 kg| Typ balenia | Vrecko |
| Séria | VETEXPERT Raw Paleo |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Obdobie rastu, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Vlasy a pokožka, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zlepšenie zdravia kože, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Zníženie potravinovej intolerancie, Obdobie rastu, Ochrana tráviaceho traktu |
| Hlavná chuť | Morka |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 9% |
| Obsah tuku | 14% |
| Proteíny | 30% |
| Hrubá vláknina | 3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902414210974 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Séria: | VETEXPERT Raw Paleo |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Obdobie rastu, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Vlasy a pokožka, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zlepšenie zdravia kože, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Zníženie potravinovej intolerancie, Obdobie rastu, Ochrana tráviaceho traktu |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 9% |
| Obsah tuku: | 14% |
| Proteíny: | 30% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
