VETEXPERT Raw Paleo Ultra Mini Adult Beef Mono - suha hrana za pse - 2 kg
Kód: DLPVEEKAS0001Podrobný popis
VETEXPERT Raw Paleo Ultra Mini Adult Beef Mono - suha hrana za pse - 2 kg| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka, Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Bez obilnín, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Séria | VETEXPERT Raw Paleo |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Psie plemeno | Všetky plemená miniatúrnych psov, Všetky plemená malých psov |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa | Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Ochrana tráviaceho traktu, Zníženie potravinovej intolerancie, Zlepšenie zdravia kože |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubý popol | 6,5% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Proteíny | 28,5 % |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902414211056 |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka, Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa, Podpora trávenia, Bez obilnín, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Séria: | VETEXPERT Raw Paleo |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Psie plemeno: | Všetky plemená miniatúrnych psov, Všetky plemená malých psov |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Ochrana tráviaceho traktu, Zníženie potravinovej intolerancie, Zlepšenie zdravia kože |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubý popol: | 6,5% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Proteíny: | 28,5 % |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
