VETEXPERT Raw Paleo Ultra Pork Medium & Large Puppy Mono - suché krmivo pre psov - 2kg
Kód: DLPVEEKAS0030Podrobný popis
VETEXPERT Raw Paleo Ultra Pork Medium & Large Puppy Mono - suché krmivo pre psov - 2kg| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Zlepšenie zdravia kože, Zníženie potravinovej intolerancie, Obdobie rastu, Neznášanlivosť obilnín, Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny, Alergia |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia, Obdobie rastu, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Monobielkoviny, Bez lepku |
| Séria | RAW PALEO Ultra, VETEXPERT Raw Paleo |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 19% |
| Proteíny | 33% |
| Hrubý popol | 8,6% |
| Hrubá vláknina | 2,9% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902414211858 |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Zlepšenie zdravia kože, Zníženie potravinovej intolerancie, Obdobie rastu, Neznášanlivosť obilnín, Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny, Alergia |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia, Obdobie rastu, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Monobielkoviny, Bez lepku |
| Séria: | RAW PALEO Ultra, VETEXPERT Raw Paleo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 19% |
| Proteíny: | 33% |
| Hrubý popol: | 8,6% |
| Hrubá vláknina: | 2,9% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
