VETEXPERT Raw Paleo Ultra Pork Mini Adult Mono - suché krmivo pre psov - 2kg
Kód: DLPVEEKAS0028Podrobný popis
VETEXPERT Raw Paleo Ultra Pork Mini Adult Mono - suché krmivo pre psov - 2kg| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Kategória | Pre psa |
| Bez cukru | Áno |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Podpora trávenia, Budovanie svalov, Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | VETEXPERT Raw Paleo, RAW PALEO Ultra |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Citlivý žalúdok, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Zlepšenie zdravia kože, Alergia |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Hlavná chuť | Bravčové mäso |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 2,9% |
| Proteíny | 31% |
| Obsah tuku | 17,5% |
| Hrubý popol | 8,7% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902414211827 |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez cukru: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Podpora trávenia, Budovanie svalov, Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Vlasy a pokožka, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | VETEXPERT Raw Paleo, RAW PALEO Ultra |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Citlivý žalúdok, Neznášanlivosť obilnín, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Zlepšenie zdravia kože, Alergia |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Hlavná chuť: | Bravčové mäso |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 2,9% |
| Proteíny: | 31% |
| Obsah tuku: | 17,5% |
| Hrubý popol: | 8,7% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
