VETEXPERT Veterinary Diet Dermatosis Dog Zajec & Krompir Mono - suha pasja hrana - 12 kg
Kód: DLPVEEKAS0038Podrobný popis
VETEXPERT Veterinary Diet Dermatosis Dog Zajec & Krompir Mono - suha pasja hrana - 12 kg| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Alergia, Monobielkoviny |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia, Neznášanlivosť obilnín, Koža a srsť, Alergia na potraviny |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Králik |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Obsah tuku | 15% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Hrubý popol | 7,2% |
| Proteíny | 26% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902414203112 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka, Bez obilnín, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Alergia, Monobielkoviny |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia, Neznášanlivosť obilnín, Koža a srsť, Alergia na potraviny |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Hrubý popol: | 7,2% |
| Proteíny: | 26% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
