VETEXPERT Veterinary Diet Renal Elimination Dog Mono - suha hrana za pse - 2 kg
Kód: DLPVEEKAS0053Podrobný popis
VETEXPERT Veterinary Diet Renal Elimination Dog Mono - suha hrana za pse - 2 kg| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Nedostatočný výkon obličiek |
| Hlavná chuť | Králik |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Zlyhanie obličiek, Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 4% |
| Obsah tuku | 19,5% |
| Proteíny | 15,8% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902414205291 |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Nedostatočný výkon obličiek |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Zlyhanie obličiek, Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 4% |
| Obsah tuku: | 19,5% |
| Proteíny: | 15,8% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
