VETEXPERT Veterinary Diet Renal Elimination Dog Mono - suha hrana za pse - 8 kg
Kód: DLPVEEKAS0054Podrobný popis
VETEXPERT Veterinary Diet Renal Elimination Dog Mono - suha hrana za pse - 8 kg| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Nedostatočný výkon obličiek, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Hmotnosť | 8 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny, Zlyhanie obličiek, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória | Pre psa |
| Hlavná chuť | Králik |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 4% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Proteíny | 15,8% |
| Obsah tuku | 19,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902414205307 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Nedostatočný výkon obličiek, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Bez lepku, Precitlivenosť na potraviny, Zlyhanie obličiek, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória: | Pre psa |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 4% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Proteíny: | 15,8% |
| Obsah tuku: | 19,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
