WIEJSKA ZAGRODA Turkey with lamb M - suché krmivo pre psov - 9kg
Kód: DLPWZAKAS0048Podrobný popis
WIEJSKA ZAGRODA Turkey with lamb M - suché krmivo pre psov - 9kg| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hlavná chuť | Morka |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 21% |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Proteíny | 32% |
| Hrubý popol | 9,5% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905342292845 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 21% |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Proteíny: | 32% |
| Hrubý popol: | 9,5% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
