WOLFSBLUT Grey Peak Goat with sweet potatoes Mono - suché krmivo pre psov - 12,5kg
Kód: DLPWBLKAS0008Podrobný popis
WOLFSBLUT Grey Peak Goat with sweet potatoes Mono - suché krmivo pre psov - 12,5kg| Bez cukru | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Citlivý žalúdok, Ochrana svalovej hmoty, Poruchy vstrebávania v črevách, Ochrana tráviaceho traktu, Alergia, Alergia na potraviny |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Gastrointestinálne problémy, Bez obilnín, Podpora trávenia, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku |
| Hlavná chuť | Koza |
| Bez gluténu | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Hmotnosť | 12,5 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 7% |
| Proteíny | 26% |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubá vláknina | 3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4260603784905 |
| Bez cukru: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Citlivý žalúdok, Ochrana svalovej hmoty, Poruchy vstrebávania v črevách, Ochrana tráviaceho traktu, Alergia, Alergia na potraviny |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Gastrointestinálne problémy, Bez obilnín, Podpora trávenia, Budovanie svalov, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku |
| Hlavná chuť: | Koza |
| Bez gluténu: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Hmotnosť: | 12,5 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 7% |
| Proteíny: | 26% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
