WOLFSBLUT Red Rock Kangaroo with sweet potatoes Mono - suché krmivo pre psy - 12,5kg
Kód: DLPWBLKAS0012Podrobný popis
WOLFSBLUT Red Rock Kangaroo with sweet potatoes Mono - suché krmivo pre psy - 12,5kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Podpora trávenia, Bez lepku |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Citlivý žalúdok |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 12,5 kg |
| Hlavná chuť | Klokan |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Hrubý popol | 8,5% |
| Proteíny | 23% |
| Obsah tuku | 9,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4260603784936 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Podpora trávenia, Bez lepku |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Citlivý žalúdok |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 12,5 kg |
| Hlavná chuť: | Klokan |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Hrubý popol: | 8,5% |
| Proteíny: | 23% |
| Obsah tuku: | 9,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
