WOLFSBLUT VetLine Hypoallergenic Horse Mono - vlhké krmivo pre psov - 395g
Kód: DLPWBLKAS0025Podrobný popis
WOLFSBLUT VetLine Hypoallergenic Horse Mono - vlhké krmivo pre psov - 395g| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Bez obilnín, Podpora trávenia, Budovanie svalov, Gastrointestinálne problémy, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Poruchy vstrebávania v črevách, Zníženie potravinovej intolerancie, Ochrana tráviaceho traktu, Citlivý žalúdok, Alergia, Správne trávenie, Alergia na potraviny |
| Hlavná chuť | Konské mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo, Veterinárne krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 395 g |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Use before the expiry date., Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny | 10% |
| Obsah tuku | 4,5% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Hrubý popol | 3% |
| Obsah vlhkosti | 80% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4260603789603 |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Bez obilnín, Podpora trávenia, Budovanie svalov, Gastrointestinálne problémy, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Bez lepku |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Poruchy vstrebávania v črevách, Zníženie potravinovej intolerancie, Ochrana tráviaceho traktu, Citlivý žalúdok, Alergia, Správne trávenie, Alergia na potraviny |
| Hlavná chuť: | Konské mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo, Veterinárne krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 395 g |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Use before the expiry date., Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny: | 10% |
| Obsah tuku: | 4,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Hrubý popol: | 3% |
| Obsah vlhkosti: | 80% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
