WOLFSBLUT VetLine Weight Management Turkey Mono - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPWBLKAS0028Podrobný popis
WOLFSBLUT VetLine Weight Management Turkey Mono - suché krmivo pre psov - 12kg| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Morka |
| Séria | WOLFSBLUT VetLine |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Nadváha, Gastrointestinálne problémy, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Monobielkoviny, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Sklon k nadváhe, Alergia na potraviny, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Poruchy vstrebávania v črevách, Citlivý žalúdok, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Alergia |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 7% |
| Hrubý popol | 8% |
| Obsah tuku | 8% |
| Proteíny | 22% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4260603786459 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Séria: | WOLFSBLUT VetLine |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Nadváha, Gastrointestinálne problémy, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Monobielkoviny, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Sklon k nadváhe, Alergia na potraviny, Ochrana tráviaceho traktu, Neznášanlivosť obilnín, Poruchy vstrebávania v črevách, Citlivý žalúdok, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Alergia |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 7% |
| Hrubý popol: | 8% |
| Obsah tuku: | 8% |
| Proteíny: | 22% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
