WOLFSBLUT Wide Plain Large Breed Horse with sweet potatoes Mono - suché krmivo pre psov - 12,5kg
Kód: DLPWBLKAS0015Podrobný popis
WOLFSBLUT Wide Plain Large Breed Horse with sweet potatoes Mono - suché krmivo pre psov - 12,5kg| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Bez lepku, Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Gastrointestinálne problémy, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 12,5 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Poruchy vstrebávania v črevách, Citlivý žalúdok, Ochrana svalovej hmoty, Ochrana tráviaceho traktu, Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Bez gluténu | Áno |
| Hlavná chuť | Konské mäso |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 8,5% |
| Obsah tuku | 10% |
| Hrubá vláknina | 4,5% |
| Proteíny | 24% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4260603784967 |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Bez lepku, Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa, Gastrointestinálne problémy, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 12,5 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Poruchy vstrebávania v črevách, Citlivý žalúdok, Ochrana svalovej hmoty, Ochrana tráviaceho traktu, Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hlavná chuť: | Konské mäso |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 8,5% |
| Obsah tuku: | 10% |
| Hrubá vláknina: | 4,5% |
| Proteíny: | 24% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
