WOLFSBLUT Wide Plain Light Horse with sweet potatoes Mono - suché krmivo pre psov - 12,5kg
Kód: DLPWBLKAS0017Podrobný popis
WOLFSBLUT Wide Plain Light Horse with sweet potatoes Mono - suché krmivo pre psov - 12,5kg| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana tráviaceho traktu, Citlivý žalúdok, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Ochrana svalovej hmoty, Poruchy vstrebávania v črevách, Alergia na potraviny, Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie, Sklon k nadváhe |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Podpora trávenia, Nadváha, Gastrointestinálne problémy, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Bez obilnín, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Precitlivenosť na potraviny |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 12,5 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hlavná chuť | Konské mäso |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Forma | Pevné |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku | 6% |
| Hrubý popol | 10% |
| Hrubá vláknina | 7,5% |
| Proteíny | 22% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4260603784943 |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana tráviaceho traktu, Citlivý žalúdok, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Ochrana svalovej hmoty, Poruchy vstrebávania v črevách, Alergia na potraviny, Alergia, Zníženie potravinovej intolerancie, Sklon k nadváhe |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Podpora trávenia, Nadváha, Gastrointestinálne problémy, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Bez obilnín, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Precitlivenosť na potraviny |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 12,5 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hlavná chuť: | Konské mäso |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Forma: | Pevné |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku: | 6% |
| Hrubý popol: | 10% |
| Hrubá vláknina: | 7,5% |
| Proteíny: | 22% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
