WOLFSBLUT Wide Plain Puppy Horse with sweet potatoes Mono - suché krmivo pre psov - 12,5kg
Kód: DLPWBLKAS0018Podrobný popis
WOLFSBLUT Wide Plain Puppy Horse with sweet potatoes Mono - suché krmivo pre psov - 12,5kg| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Citlivý žalúdok, Alergia, Obdobie rastu, Alergia na potraviny |
| Hlavná chuť | Konské mäso |
| Hmotnosť | 12,5 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Bez lepku, Podpora trávenia, Obdobie rastu, Nadváha, Gastrointestinálne problémy, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku | 16% |
| Proteíny | 31% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Hrubý popol | 9,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4260603784912 |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Citlivý žalúdok, Alergia, Obdobie rastu, Alergia na potraviny |
| Hlavná chuť: | Konské mäso |
| Hmotnosť: | 12,5 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Bez lepku, Podpora trávenia, Obdobie rastu, Nadváha, Gastrointestinálne problémy, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku: | 16% |
| Proteíny: | 31% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Hrubý popol: | 9,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
