WOLFSBLUT Wide Plain Small breeds Horse with sweet potatoes Mono - suché krmivo pre psov - 7,5kg
Kód: DLPWBLKAS0020Podrobný popis
WOLFSBLUT Wide Plain Small breeds Horse with sweet potatoes Mono - suché krmivo pre psov - 7,5kg| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Nadváha, Gastrointestinálne problémy, Bez obilnín, Monobielkoviny, Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku, Alergia |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia, Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 7,5 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Konské mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Hrubý popol | 9,5% |
| Proteíny | 26% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 4260262764041 |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Nadváha, Gastrointestinálne problémy, Bez obilnín, Monobielkoviny, Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku, Alergia |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia, Citlivý žalúdok, Alergia na potraviny |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 7,5 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Konské mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Hrubý popol: | 9,5% |
| Proteíny: | 26% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
