ZOYA ColdPRO Deer Mono - suché krmivo pre psov - 1kg
Kód: DLPZOYKAS0001Podrobný popis
ZOYA ColdPRO Deer Mono - suché krmivo pre psov - 1kg| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok, Správne trávenie |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Gastrointestinálne problémy |
| Hlavná chuť | Jeleň |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Séria | ZOYA ColdPRO |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Proteíny | 26% |
| Hrubý popol | 7% |
| Obsah tuku | 9,5% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5907649160117 |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok, Správne trávenie |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Gastrointestinálne problémy |
| Hlavná chuť: | Jeleň |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Séria: | ZOYA ColdPRO |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Proteíny: | 26% |
| Hrubý popol: | 7% |
| Obsah tuku: | 9,5% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
