ZOYA ColdPRO Deer Mono - suché krmivo pre psov - 9kg
Kód: DLPZOYKAS0009Podrobný popis
ZOYA ColdPRO Deer Mono - suché krmivo pre psov - 9kg| Séria | ZOYA ColdPRO |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Citlivý žalúdok |
| Hlavná chuť | Jeleň |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku, Gastrointestinálne problémy, Budovanie svalov |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória | Pre psa |
| Typ balenia | Lepenka |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Obsah tuku | 9,5% |
| Proteíny | 26% |
| Hrubý popol | 6,5% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5907649160094 |
| Séria: | ZOYA ColdPRO |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Citlivý žalúdok |
| Hlavná chuť: | Jeleň |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku, Gastrointestinálne problémy, Budovanie svalov |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória: | Pre psa |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Obsah tuku: | 9,5% |
| Proteíny: | 26% |
| Hrubý popol: | 6,5% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
