ZOYA ColdPRO Duck Mono - suché krmivo pre psov - 9kg
Kód: DLPZOYKAS0011Podrobný popis
ZOYA ColdPRO Duck Mono - suché krmivo pre psov - 9kg| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok, Správne trávenie |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | Lepenka |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Gastrointestinálne problémy |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Séria | ZOYA ColdPRO |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku | 10% |
| Proteíny | 26% |
| Hrubá vláknina | 3,9% |
| Hrubý popol | 7% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5907649160087 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok, Správne trávenie |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Gastrointestinálne problémy |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Séria: | ZOYA ColdPRO |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku: | 10% |
| Proteíny: | 26% |
| Hrubá vláknina: | 3,9% |
| Hrubý popol: | 7% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
