ZOYA ColdPRO Lamb Mono - suché krmivo pre psov - 1kg
Kód: DLPZOYKAS0002Podrobný popis
ZOYA ColdPRO Lamb Mono - suché krmivo pre psov - 1kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Ďalšie funkcie | Gastrointestinálne problémy, Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok, Správne trávenie |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | ZOYA ColdPRO |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Obsah tuku | 9,5% |
| Hrubý popol | 7% |
| Proteíny | 26% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5907649160056 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Gastrointestinálne problémy, Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok, Správne trávenie |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | ZOYA ColdPRO |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Obsah tuku: | 9,5% |
| Hrubý popol: | 7% |
| Proteíny: | 26% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
