BOZITA Hair & Skin Salmon - suché krmivo pre mačky - 2kg
Kód: DLSBZTZWI0081Podrobný popis
BOZITA Hair & Skin Salmon - suché krmivo pre mačky - 2kg| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zlepšenie zdravia kože, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Vypadávanie vlasov, Mastná srsť |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Nie |
| Hlavná chuť | Losos |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Vlasy a pokožka |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | Pre mačky |
| Upozornenia | Always keep the product in a sealed container., Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., Do not allow children or other animals to eat the product., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Hrubý popol | 6,5% |
| Proteíny | 30% |
| Obsah tuku | 15% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 7311030315211 |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zlepšenie zdravia kože, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Vypadávanie vlasov, Mastná srsť |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Nie |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Vlasy a pokožka |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | Pre mačky |
| Upozornenia: | Always keep the product in a sealed container., Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., Do not allow children or other animals to eat the product., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Hrubý popol: | 6,5% |
| Proteíny: | 30% |
| Obsah tuku: | 15% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
