SCHESIR Adult Sterilized & Light Rich in fish Mono - suché krmivo pre mačky - 10kg
Kód: DLKAPFKAS0004Podrobný popis
SCHESIR Adult Sterilized & Light Rich in fish Mono - suché krmivo pre mačky - 10kg| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Sterilizácia, Nadváha, Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Nie |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Vrecko |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Sterilizované |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Séria | Schesir |
| Kategória | Pre mačky |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking. |
| Hrubá vláknina | 4% |
| Proteíny | 35% |
| Hrubý popol | 7% |
| Obsah tuku | 11% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8005852119155 |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Sterilizácia, Nadváha, Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Nie |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Sterilizované |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Séria: | Schesir |
| Kategória: | Pre mačky |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking. |
| Hrubá vláknina: | 4% |
| Proteíny: | 35% |
| Hrubý popol: | 7% |
| Obsah tuku: | 11% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
