Concept SO1015 sušička potravín Žltá 245 W
Kód: AGDCNCSUG0004Podrobný popis
Concept SO1015 sušička potravín Žltá 245 W| On/off vypínač | Áno |
| Farba | Žltá |
| Priemer roštu | 32 cm |
| Príkon | 245 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dryers for mushrooms, vegetables and fruit |
|---|---|
| EAN: | 8594049739479 |
| On/off vypínač: | Áno |
| Farba: | Žltá |
| Priemer roštu: | 32 cm |
| Príkon: | 245 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
