Sušička na huby, zeleninu a ovocie CONCEPT SO1020
Kód: AGDCNCSUG0006Podrobný popis
Sušička na huby, zeleninu a ovocie CONCEPT SO1020| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Rozsah regulácie teploty | 35 - 70 °C |
| Funkcia sušenia | Áno |
| Odpočet | Nie |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Typ ovládania rúry | Tlačidlo/knoflík |
| Dosky umývateľné v umývačke riadu | Áno |
| Vstupné striedavé napätie | 230 - 240 V |
| Príkon | 245 W |
| Základný materiál | Plast |
| Umiestnenie ventilátora | Dolné |
| Priemer sitka | 32 cm |
| Farba | Biela, Transparentné |
| Vstavaný displej | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dryers for mushrooms, vegetables and fruit |
|---|---|
| EAN: | 8594049738083 |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Rozsah regulácie teploty: | 35 - 70 °C |
| Funkcia sušenia: | Áno |
| Odpočet: | Nie |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Typ ovládania rúry: | Tlačidlo/knoflík |
| Dosky umývateľné v umývačke riadu: | Áno |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 - 240 V |
| Príkon: | 245 W |
| Základný materiál: | Plast |
| Umiestnenie ventilátora: | Dolné |
| Priemer sitka: | 32 cm |
| Farba: | Biela, Transparentné |
| Vstavaný displej: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
