Sušička na huby, zeleninu a ovocie CONCEPT SO2080
Kód: AGDCNCSUG0005Podrobný popis
Sušička na huby, zeleninu a ovocie CONCEPT SO2080| Zvukový alarm | Áno |
| Doba trvania (min) | 1 h |
| Dosky umývateľné v umývačke riadu | Áno |
| Rozsah regulácie teploty | 35 - 70 °C |
| Typ ovládania rúry | Tlačidlá |
| Funkcia sušenia | Áno |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Odpočet | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Vstupné striedavé napätie | 230 - 240 V |
| Príkon | 260 W |
| Základný materiál | Plast |
| Umiestnenie ventilátora | Dolné |
| Farba | Biela, Transparentné |
| Vstavaný displej | Áno |
| Počet zásobníkov | 6 |
| Rozmery obrazovky | 30,5 x 25 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dryers for mushrooms, vegetables and fruit |
|---|---|
| EAN: | 8595631012147 |
| Zvukový alarm: | Áno |
| Doba trvania (min): | 1 h |
| Dosky umývateľné v umývačke riadu: | Áno |
| Rozsah regulácie teploty: | 35 - 70 °C |
| Typ ovládania rúry: | Tlačidlá |
| Funkcia sušenia: | Áno |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Odpočet: | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 - 240 V |
| Príkon: | 260 W |
| Základný materiál: | Plast |
| Umiestnenie ventilátora: | Dolné |
| Farba: | Biela, Transparentné |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Počet zásobníkov: | 6 |
| Rozmery obrazovky: | 30,5 x 25 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
