Sušička na huby, zeleninu a ovocie CONCEPT SO3010
Kód: AGDCNCSUG0007Podrobný popis
Sušička na huby, zeleninu a ovocie CONCEPT SO3010| Funkcia sušenia | Áno |
| Časovač (minimálny) | 10 min |
| Rozsah regulácie teploty | 35 - 70 °C |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Odpočet | Áno |
| Vstupné striedavé napätie | 230 - 240 V |
| Príkon | 245 W |
| Priemer sitka | 32,5 cm |
| Farba | Čierna, Transparentné |
| Vstavaný displej | Áno |
| Základný materiál | Plast |
| Umiestnenie ventilátora | Vršok |
| Bezpečnostný uzáver | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dryers for mushrooms, vegetables and fruit |
|---|---|
| EAN: | 8595631064986 |
| Funkcia sušenia: | Áno |
| Časovač (minimálny): | 10 min |
| Rozsah regulácie teploty: | 35 - 70 °C |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Odpočet: | Áno |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 - 240 V |
| Príkon: | 245 W |
| Priemer sitka: | 32,5 cm |
| Farba: | Čierna, Transparentné |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Základný materiál: | Plast |
| Umiestnenie ventilátora: | Vršok |
| Bezpečnostný uzáver: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
