Maxell DVD+R 4.7GB 100 kusov
Kód: NOSMALDVP0005Podrobný popis
Maxell DVD+R 4.7GB 100 kusov| Tlač | Áno |
| Základná kapacita | 4,7 GB |
| Model | DVD+R |
| Množstvo v balení | 100 kusov |
| Priemer optického disku | 120 mm |
| Rýchlosť zápisu DVD+R | 16x |
Dodatočné parametre
| Kategória: | DVD+R discs |
|---|---|
| EAN: | 4902580504915 |
| Tlač: | Áno |
| Základná kapacita: | 4,7 GB |
| Model: | DVD+R |
| Množstvo v balení: | 100 kusov |
| Priemer optického disku: | 120 mm |
| Rýchlosť zápisu DVD+R: | 16x |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
