Ebook PocketBook Era Color 700 7" E-Ink Kaleido 3 32GB WI-FI Stormy Sea
Kód: MULPKBCZE0087Podrobný popis
Ebook PocketBook Era Color 700 7" E-Ink Kaleido 3 32GB WI-FI Stormy Sea| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Výstup pre slúchadlá | Nie |
| Pripojenie slúchadiel | Nepodporovaný |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Rotačný | Nie |
| Hĺbka | 155 mm |
| Šírka | 134,3 mm |
| Výška | 7,8 mm |
| Hmotnosť | 228 g |
| Kapacita batérie | 1700 mAh |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Podsvietenie displeja | Áno |
| Úrovne odtiene šedi | 16 |
| Rozlíšenie (čiernobiele, štandardný režim) | 300 DPI |
| Rozlíšenie displeja | 1264 x 1680 px |
| Uhlopriečka displeja | 17,8 cm (7") |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Farba | Áno, Čierna, Meď |
| Technológia | E Ink Kaleido 3 |
| Zabudovaný procesor | Áno |
| Frekvencia procesora | 1000 MHz |
| Kompatibilné pamäťové karty | Nepodporovaný |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 32 GB |
| Kapacita pamäte RAM | 1000 MB |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Odolný proti vode | Áno |
| Poskytovaný OS | Linux |
| Upozornenia | Do not expose to direct high temperatures., Protect from water and moisture - may damage the device., Do not disassemble the e-Book reader - risk of electric shock. |
| Dokumenty podporovaných formátov | CHM, EPUB DRM, PDF, MOBI, DjVu, ACSM, HTM, CBR, FB2, FB2.ZIP, EPUB, PRC, DOC, DOCX, CBZ, RTF, TXT, HTML |
| Podporované zvukové formáty | MP3, OGG |
| Podporované obrazové formáty | PNG, BMP, TIFF, JPEG |
| Podporované video formáty | Nepodporovaný |
Dodatočné parametre
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| EAN: | 7640152097294 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Výstup pre slúchadlá: | Nie |
| Pripojenie slúchadiel: | Nepodporovaný |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Rotačný: | Nie |
| Hĺbka: | 155 mm |
| Šírka: | 134,3 mm |
| Výška: | 7,8 mm |
| Hmotnosť: | 228 g |
| Kapacita batérie: | 1700 mAh |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Podsvietenie displeja: | Áno |
| Úrovne odtiene šedi: | 16 |
| Rozlíšenie (čiernobiele, štandardný režim): | 300 DPI |
| Rozlíšenie displeja: | 1264 x 1680 px |
| Uhlopriečka displeja: | 17,8 cm (7") |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Farba: | Áno, Čierna, Meď |
| Technológia: | E Ink Kaleido 3 |
| Zabudovaný procesor: | Áno |
| Frekvencia procesora: | 1000 MHz |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Nepodporovaný |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 32 GB |
| Kapacita pamäte RAM: | 1000 MB |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Odolný proti vode: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Linux |
| Upozornenia: | Do not expose to direct high temperatures., Protect from water and moisture - may damage the device., Do not disassemble the e-Book reader - risk of electric shock. |
| Dokumenty podporovaných formátov: | CHM, EPUB DRM, PDF, MOBI, DjVu, ACSM, HTM, CBR, FB2, FB2.ZIP, EPUB, PRC, DOC, DOCX, CBZ, RTF, TXT, HTML |
| Podporované zvukové formáty: | MP3, OGG |
| Podporované obrazové formáty: | PNG, BMP, TIFF, JPEG |
| Podporované video formáty: | Nepodporovaný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
