PocketBook InkPad 4 čítačka elektronických kníh s dotykovou obrazovkou 32 GB Wi-Fi čierna, strieborná
Kód: MULPKBCZE0077Podrobný popis
PocketBook InkPad 4 čítačka elektronických kníh s dotykovou obrazovkou 32 GB Wi-Fi čierna, strieborná| Konektor USB | USB Typ-C |
| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Podpora USB On-The-Go | Áno |
| Výstup pre slúchadlá | Áno |
| Pripojenie slúchadiel | USB Typ-C |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Jazyky slovníka | Angličtina, Taliančina, GER, Polština, Ukrajinčina, Slovenská, Ruský, Švédsky, Francúzština, Španielčina, Maďarčina |
| Slovník | Áno |
| Prevod textu na reč | Áno |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Rozlíšenie displeja | 1404 x 1872 px |
| Úrovne odtiene šedi | 16 |
| Rozlíšenie (čiernobiele, štandardný režim) | 300 DPI |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Farba | Nie, Strieborná, Čierna |
| Podsvietenie displeja | Áno |
| Technológia | E Ink Carta |
| Frekvencia procesora | 1000 MHz |
| Zabudovaný procesor | Áno |
| Kompatibilné pamäťové karty | Nepodporovaný |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 32 GB |
| Kapacita pamäte RAM | 1000 MB |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Poskytovaný OS | Linux |
| Podporované zvukové formáty | MP3, OGG, M4B, M4A |
| Podporované obrazové formáty | TIFF, PNG, BMP, JPEG |
| Dokumenty podporovaných formátov | HTM, DOC, DOCX, CHM, EPUB DRM, DjVu, RTF, TXT, HTML, PDF, FB2.ZIP, CBR, CBZ, ACSM, AZW3, MOBI, AZW, PRC, FB2, PDF DRM |
| Podporované video formáty | Nepodporovaný |
Dodatočné parametre
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| EAN: | 7640152093234 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Podpora USB On-The-Go: | Áno |
| Výstup pre slúchadlá: | Áno |
| Pripojenie slúchadiel: | USB Typ-C |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Jazyky slovníka: | Angličtina, Taliančina, GER, Polština, Ukrajinčina, Slovenská, Ruský, Švédsky, Francúzština, Španielčina, Maďarčina |
| Slovník: | Áno |
| Prevod textu na reč: | Áno |
| Kapacita batérie: | 2000 mAh |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Rozlíšenie displeja: | 1404 x 1872 px |
| Úrovne odtiene šedi: | 16 |
| Rozlíšenie (čiernobiele, štandardný režim): | 300 DPI |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Farba: | Nie, Strieborná, Čierna |
| Podsvietenie displeja: | Áno |
| Technológia: | E Ink Carta |
| Frekvencia procesora: | 1000 MHz |
| Zabudovaný procesor: | Áno |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Nepodporovaný |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 32 GB |
| Kapacita pamäte RAM: | 1000 MB |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Poskytovaný OS: | Linux |
| Podporované zvukové formáty: | MP3, OGG, M4B, M4A |
| Podporované obrazové formáty: | TIFF, PNG, BMP, JPEG |
| Dokumenty podporovaných formátov: | HTM, DOC, DOCX, CHM, EPUB DRM, DjVu, RTF, TXT, HTML, PDF, FB2.ZIP, CBR, CBZ, ACSM, AZW3, MOBI, AZW, PRC, FB2, PDF DRM |
| Podporované video formáty: | Nepodporovaný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
