PocketBook Verse Pro Color elektronická čítačka kníh 6" E Ink Kaleido 3 16 GB Wi-Fi Stormy Sea (PB634K3-1-WW)
Kód: MULPKBCZE0089Podrobný popis
PocketBook Verse Pro Color elektronická čítačka kníh 6" E Ink Kaleido 3 16 GB Wi-Fi Stormy Sea (PB634K3-1-WW)| Wi-Fi | Áno |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Podpora OTG | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Návod | Áno |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Prevod textu na reč | Áno |
| Slovník | Áno |
| Jazyky slovníka | Polština, GER, Francúzština, Ukrajinčina, Angličtina, Taliančina, Maďarčina, Ruský, Švédsky, Španielčina, Slovenská |
| G-Sensor | Áno |
| Šírka | 108 mm |
| Hĺbka | 76 mm |
| Hmotnosť | 182 g |
| Výška | 156 mm |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie | 2100 mAh |
| Uhlopriečka displeja | 15,2 cm (6") |
| Farebné rozlíšenie | 150 DPI |
| Úrovne odtiene šedi | 16 |
| Technológia | E Ink Kaleido 3 |
| Podsvietenie displeja | Áno |
| Rozlíšenie (čiernobiele, štandardný režim) | 300 DPI |
| Počet farieb | 4096 |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Farba | Áno, Čierna, Modrá |
| Rozlíšenie displeja | 1072 x 1448 px |
| Počet jadier procesora | 4 |
| Frekvencia procesora | 1,8 MHz |
| Zabudovaný procesor | Áno |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 16 GB |
| Kapacita pamäte RAM | 1024 MB |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IPX8 |
| Odolný proti vode | Áno |
| Farba názov | Stormy Sea |
| Verzia operačného systému | 4,9,56 |
| Poskytovaný OS | Linux |
| Dodávaný softvér | PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox, Send-to-PocketBook |
| Dokumenty podporovaných formátov | EPUB, DOC, DOCX, CBZ, FB2.ZIP, RTF, TXT, HTML, DjVu, PRC, HTM, CBR, PDF, CHM, EPUB DRM, ACSM, MOBI, FB2, PDF DRM |
| Podporované obrazové formáty | BMP, JPEG, PNG, TIFF |
| Podporované zvukové formáty | M4B, OGG, MP3, M4A |
| Podporované video formáty | Nepodporovaný |
Dodatočné parametre
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| EAN: | 7640152097270 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Podpora OTG: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Návod: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Prevod textu na reč: | Áno |
| Slovník: | Áno |
| Jazyky slovníka: | Polština, GER, Francúzština, Ukrajinčina, Angličtina, Taliančina, Maďarčina, Ruský, Švédsky, Španielčina, Slovenská |
| G-Sensor: | Áno |
| Šírka: | 108 mm |
| Hĺbka: | 76 mm |
| Hmotnosť: | 182 g |
| Výška: | 156 mm |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita batérie: | 2100 mAh |
| Uhlopriečka displeja: | 15,2 cm (6") |
| Farebné rozlíšenie: | 150 DPI |
| Úrovne odtiene šedi: | 16 |
| Technológia: | E Ink Kaleido 3 |
| Podsvietenie displeja: | Áno |
| Rozlíšenie (čiernobiele, štandardný režim): | 300 DPI |
| Počet farieb: | 4096 |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Farba: | Áno, Čierna, Modrá |
| Rozlíšenie displeja: | 1072 x 1448 px |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Frekvencia procesora: | 1,8 MHz |
| Zabudovaný procesor: | Áno |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 16 GB |
| Kapacita pamäte RAM: | 1024 MB |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IPX8 |
| Odolný proti vode: | Áno |
| Farba názov: | Stormy Sea |
| Verzia operačného systému: | 4,9,56 |
| Poskytovaný OS: | Linux |
| Dodávaný softvér: | PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox, Send-to-PocketBook |
| Dokumenty podporovaných formátov: | EPUB, DOC, DOCX, CBZ, FB2.ZIP, RTF, TXT, HTML, DjVu, PRC, HTM, CBR, PDF, CHM, EPUB DRM, ACSM, MOBI, FB2, PDF DRM |
| Podporované obrazové formáty: | BMP, JPEG, PNG, TIFF |
| Podporované zvukové formáty: | M4B, OGG, MP3, M4A |
| Podporované video formáty: | Nepodporovaný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
