PocketBook Verse Pro elektronická čítačka kníh Dotyková obrazovka 16 GB Wi-Fi Čierna, Modrá
Kód: MULPKBCZE0090Podrobný popis
PocketBook Verse Pro elektronická čítačka kníh Dotyková obrazovka 16 GB Wi-Fi Čierna, Modrá| Verzia Bluetooth | 4.0 |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Pripojenie slúchadiel | 3,5 mm |
| Wi-Fi | Áno |
| Výstup pre slúchadlá | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Jazyky slovníka | Angličtina, Taliančina, Polština, Maďarčina, Francúzština, Španielčina, Slovenská, Ruský, Švédsky, GER, Ukrajinčina |
| Slovník | Áno |
| Rotačný | Nie |
| Prevod textu na reč | Áno |
| MP3 prehrávač | Áno |
| Výška | 156 mm |
| Hmotnosť | 186 g |
| Šírka | 108 mm |
| Hĺbka | 76 mm |
| Kapacita batérie | 1500 mAh |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Úrovne odtiene šedi | 16 |
| Technológia | E Ink Carta |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Rozlíšenie (čiernobiele, štandardný režim) | 300 DPI |
| Uhlopriečka displeja | 15,2 cm (6") |
| Farba | Nie, Čierna, Modrá |
| Rozlíšenie displeja | 1072 x 1448 px |
| Frekvencia procesora | 1000 MHz |
| Zabudovaný procesor | Áno |
| Počet jadier procesora | 2 |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 16 GB |
| Kapacita pamäte RAM | 512 MB |
| Vstavané reproduktory | Nie |
| Odolný proti vode | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Verzia operačného systému | Linux 3.10.65 |
| Poskytovaný OS | Linux |
| Dodávaný softvér | PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox, Send-to-PocketBook |
| Upozornenia | Do not expose to direct high temperatures., Protect from water and moisture - may damage the device., Do not disassemble the e-Book reader - risk of electric shock. |
| Podporované zvukové formáty | M4A, OGG, MP3, M4B |
| Podporované obrazové formáty | BMP, TIFF, PNG, JPEG |
| Dokumenty podporovaných formátov | HTM, CBR, DOC, DOCX, CBZ, RTF, TXT, HTML, PDF, DjVu, EPUB, PRC, CHM, EPUB DRM, ACSM, AZW3, FB2.ZIP, FB2, PDF DRM, MOBI, AZW |
| Podporované video formáty | Nepodporovaný |
Dodatočné parametre
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| EAN: | 7640152094965 |
| Verzia Bluetooth: | 4.0 |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Pripojenie slúchadiel: | 3,5 mm |
| Wi-Fi: | Áno |
| Výstup pre slúchadlá: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Jazyky slovníka: | Angličtina, Taliančina, Polština, Maďarčina, Francúzština, Španielčina, Slovenská, Ruský, Švédsky, GER, Ukrajinčina |
| Slovník: | Áno |
| Rotačný: | Nie |
| Prevod textu na reč: | Áno |
| MP3 prehrávač: | Áno |
| Výška: | 156 mm |
| Hmotnosť: | 186 g |
| Šírka: | 108 mm |
| Hĺbka: | 76 mm |
| Kapacita batérie: | 1500 mAh |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Úrovne odtiene šedi: | 16 |
| Technológia: | E Ink Carta |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Rozlíšenie (čiernobiele, štandardný režim): | 300 DPI |
| Uhlopriečka displeja: | 15,2 cm (6") |
| Farba: | Nie, Čierna, Modrá |
| Rozlíšenie displeja: | 1072 x 1448 px |
| Frekvencia procesora: | 1000 MHz |
| Zabudovaný procesor: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 16 GB |
| Kapacita pamäte RAM: | 512 MB |
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Odolný proti vode: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Verzia operačného systému: | Linux 3.10.65 |
| Poskytovaný OS: | Linux |
| Dodávaný softvér: | PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox, Send-to-PocketBook |
| Upozornenia: | Do not expose to direct high temperatures., Protect from water and moisture - may damage the device., Do not disassemble the e-Book reader - risk of electric shock. |
| Podporované zvukové formáty: | M4A, OGG, MP3, M4B |
| Podporované obrazové formáty: | BMP, TIFF, PNG, JPEG |
| Dokumenty podporovaných formátov: | HTM, CBR, DOC, DOCX, CBZ, RTF, TXT, HTML, PDF, DjVu, EPUB, PRC, CHM, EPUB DRM, ACSM, AZW3, FB2.ZIP, FB2, PDF DRM, MOBI, AZW |
| Podporované video formáty: | Nepodporovaný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
