Rakuten Kobo Clara Colour elektronická čítačka kníh Dotyková obrazovka 16 GB Wi-Fi Čierna
Kód: MULKOBCZE0009Podrobný popis
Rakuten Kobo Clara Colour elektronická čítačka kníh Dotyková obrazovka 16 GB Wi-Fi Čierna| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b |
| Konektor USB | USB Typ-C |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Jazyky menu | Nórsky, Nemčina, Čeština, Turečtina, Francúzština, Taliančina, Tradičná čínština, Angličtina, Holandčina, Švédsky, Polština, Dánsky, Portugalčina, Japončina, Španielčina, Fínsky, Rumunčina |
| Šírka | 112 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hmotnosť | 174 g |
| Hĺbka | 9,2 mm |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Nie |
| Požadovaný nabíjací výkon (min) | 10 W |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 10 W |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Kapacita batérie | 1500 mAh |
| Uhlopriečka displeja | 15,2 cm (6") |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Farba | Áno, Čierna |
| Rozlíšenie displeja | 1448 x 1072 px |
| Technológia | E Ink Kaleido |
| Frekvencia procesora | 2000 MHz |
| Zabudovaný procesor | Áno |
| Kapacita pamäte (e-knihy) | 12000 |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 16 GB |
| Odolný proti vode | Áno |
| Upozornenia | Do not expose to direct high temperatures., Do not disassemble the e-Book reader - risk of electric shock., Protect from water and moisture - may damage the device. |
| Dokumenty podporovaných formátov | CBZ, FLEPUB, MOBI, CBR, RTF, TXT, HTML, EPUB, EPUB3, PDF |
| Podporované obrazové formáty | GIF, JPEG, BMP, PNG, TIFF |
Dodatočné parametre
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| EAN: | 681495009541 |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b |
| Konektor USB: | USB Typ-C |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Jazyky menu: | Nórsky, Nemčina, Čeština, Turečtina, Francúzština, Taliančina, Tradičná čínština, Angličtina, Holandčina, Švédsky, Polština, Dánsky, Portugalčina, Japončina, Španielčina, Fínsky, Rumunčina |
| Šírka: | 112 mm |
| Výška: | 160 mm |
| Hmotnosť: | 174 g |
| Hĺbka: | 9,2 mm |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Nie |
| Požadovaný nabíjací výkon (min): | 10 W |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 10 W |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Kapacita batérie: | 1500 mAh |
| Uhlopriečka displeja: | 15,2 cm (6") |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Farba: | Áno, Čierna |
| Rozlíšenie displeja: | 1448 x 1072 px |
| Technológia: | E Ink Kaleido |
| Frekvencia procesora: | 2000 MHz |
| Zabudovaný procesor: | Áno |
| Kapacita pamäte (e-knihy): | 12000 |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 16 GB |
| Odolný proti vode: | Áno |
| Upozornenia: | Do not expose to direct high temperatures., Do not disassemble the e-Book reader - risk of electric shock., Protect from water and moisture - may damage the device. |
| Dokumenty podporovaných formátov: | CBZ, FLEPUB, MOBI, CBR, RTF, TXT, HTML, EPUB, EPUB3, PDF |
| Podporované obrazové formáty: | GIF, JPEG, BMP, PNG, TIFF |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
