Bosch MyMoment rýchlovarná kanvica 1,7 L 2400 W Krém
Kód: AGDBOSCZE0070Podrobný popis
Bosch MyMoment rýchlovarná kanvica 1,7 L 2400 W Krém| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Indikátor úrovne vody | Áno |
| Skrytý výhrevné teleso | Áno |
| Farba | Krém |
| Materiál filtra | Vápenec |
| Nastaviteľný termostat | Nie |
| Ochrana proti vyvareniu vody | Áno |
| Základný materiál | Plast |
| Kapacita vodného zásobníka | 1,7 L |
| Filter proti vodnému kameňu | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Páka |
| Šírka | 228 mm |
| Výška | 261 mm |
| Hĺbka | 159 mm |
| Hmotnosť | 1,1 kg |
| Príkon | 2400 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Napájací zdroj | AC |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Hĺbka balenia | 255 mm |
| Výška balenia | 263 mm |
| Šírka balenia | 225 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,6 kg |
| On/off vypínač | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Tvar | Tvar džbánu |
| Výklopné veko | Áno |
| Odkladací priestor na kábel | Áno |
| Osvetlenie | Áno |
| Dĺžka šnúry | 0,8 m |
| Typ otvorenia veka | Gombík |
| Bezšnúrový | Áno |
| Základňa otočiteľná o 360° | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 4242005400706 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Indikátor úrovne vody: | Áno |
| Skrytý výhrevné teleso: | Áno |
| Farba: | Krém |
| Materiál filtra: | Vápenec |
| Nastaviteľný termostat: | Nie |
| Ochrana proti vyvareniu vody: | Áno |
| Základný materiál: | Plast |
| Kapacita vodného zásobníka: | 1,7 L |
| Filter proti vodnému kameňu: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Páka |
| Šírka: | 228 mm |
| Výška: | 261 mm |
| Hĺbka: | 159 mm |
| Hmotnosť: | 1,1 kg |
| Príkon: | 2400 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Napájací zdroj: | AC |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Hĺbka balenia: | 255 mm |
| Výška balenia: | 263 mm |
| Šírka balenia: | 225 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,6 kg |
| On/off vypínač: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Tvar: | Tvar džbánu |
| Výklopné veko: | Áno |
| Odkladací priestor na kábel: | Áno |
| Osvetlenie: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 0,8 m |
| Typ otvorenia veka: | Gombík |
| Bezšnúrový: | Áno |
| Základňa otočiteľná o 360°: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
